Hakkımızda

Lazer Akademi

Lazer Akademi, lazer teknolojilerine gönül vermiş ve sağlık sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden, tıp, işletme, mühendislik, teknik servis ve eğitim alanlarında uzman profesyonel bir kadro tarafından kurulmuş, İstanbul merkezli bir sağlık ve teknoloji şirketidir.

Günümüzde tıp alanındaki teknolojik gelişmeler, Türkiye gibi hızla gelişmekte olan ülkelerde yakından takip edilmekte ve kullanıma sunulmaktadır. Laser teknolojisi de tüm dünyada ve ülkemizde hızla gelişmekte ve yenilenmektedir. Amacımız değerli hekimlerimiz ile bu gelişmeleri sürekli paylaşarak uygulamalarınızda en etkin sonucu almanızda rol oynamak, en güncel tedavileri takip etmenize yardımcı olmaktır.

Bu istek, tecrübe ve gelişmeler doğrultusunda bizler Laser Akademi olarak bilgi, eğitim ve tecrübelerimizi sizler ile paylaşma ve işletmenizden en üst derecede verim alırken, hasta memnuniyetini arttırmanızı sağlamaktayız. Çözüm ortağınız olma arzusu ile eğitim, işletme danışmanlığı, cihaz satış-kiralama ve teknik servis alanlarında hizmet vermekteyiz.

Sürekli yenilenen tedavi tekniklerini, dermatoloji alanındaki son akım ve trendleri, teknolojik yenilikleri, bilimsel gelişmeleri sizlere sunmaktan onur ve mutluluk duyarız.